La Revista per instruir ed emprender linguatgs

Redacziun da Babylonia

La redacziun da Babylonia sa cumpona da collavuraturs da l'entira Svizra che lavuran en diversas modas en il sectur da las linguas:

Mathias Picenoni, Institut für Mehrsprachigkeit, Universität Freiburg / PH Freiburg, Murtengasse 24, 1700 Freiburg
(mathias.picenoni@remove-this.idea-ti.ch) (coordinatur)

Jean-François De Pietro, IRDP, Fbg. de l'Hôpital 43, 2002 Neuchâtel
(jean-francois.dePietro@ne.ch)

Brigitte Gerber, Uni Genève - IUFE -  40 Boulevard du Pont d'Arve, 1211 Genève 4
(Brigitte.Gerber@remove-this.unige.ch)

Gianni Ghisla, IDEA Sagl, Piazza Nosetto 3, 6500 Bellinzona
(gianni.ghisla@remove-this.idea-ti.ch)

Amelia Lambelet, Institut de plurilinguisme, Route de Morat 24, 1700 Fribourg
(amelia.lambelet@remove-this.unifr.ch)

Laura Loder-Büchel, PHZH, Lagerstrasse 2, 8090 Zürich
(laura.loder@remove-this.phzh.ch)

Jeanne Pantet, SSAT, Viale Stefano Franscini 32, 6500 Bellinzona
(jeanne.pantet@remove-this.gmail.com)

Donato Sperduto, Kantonsschule Sursee, Moosgasse 11, 6210 Sursee
(sperd-to@remove-this.gmx.ch)

Gé Stoks, IDEA Sagl, Piazza Nosetto 3, 6500 Bellinzona
(ge.stoks@remove-this.idea-ti.ch)

Ingo Thonhauser, HEP Vaud, UER Didactiques des langues et cultures, Avenue de Cour 33, 1014 Lausanne
(ingo.thonhauser@remove-this.hepl.ch)


Manfred Gross, PH Chur, Scalärstrasse 17, 7000 Chur
(Manfred.Gross@remove-this.ph-gr.ch) (collavuratur par il Rumantsch)

 

Secretaria da redacziun:
Jeanne Pantet, Piazza Nosetto 3, 6500 Bellinzona
(Babylonia@remove-this.idea-ti.ch / jeanne.pantet@gmail.com)